Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


Біла Церква

Економічна діяльність
Загальна інформація про місто
   
 
 


Економічна діяльність.Основними напpямами економiчноi дiяльностi є пpомисловiсть , будiвництво, pозвиток малого пiдпpиємництва.  Нині в місті працюють підприємства різних галузей, провідними  з них є нафтохімічна, переробна, машинобудівна. Hайбiльшу питому вагу  ( 52.0% ) в загальному обсязi виpобництва пpомислової пpодукцiї займає хімічна і нафтохімічна промисловiсть.

На сьогоднішній день у мiстi працює 36 промислових пiдприемств,  в  тому числі 2  -  державної   власностi. Найбiльш потужнi - закрите акцiонерне товариство " Росава"  по виготовленню автошин, товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "Iнтер-ГТВ" по виготовленню формових та неформових гумово-технiчних виробiв, єдине в Українi пiдприемство по виготовленню феритових та ювелiрних виробiв – закрите акцiонерне товариство науково-виробнича фiрма "Ферокерам", закрите акцiонерне  товариство "Бiлоцеркiвська теплоелектроцентраль" по  виробництву  теплоенергiї  та електроенергii.
Найстарiше, в 1850 році створене,  промислове пiдприемство мiста - вiдкрите акцiонерне товариство  "Бiлоцеркiвсiльмаш" по виробництву сiльгоспмашин, комбайнiв.

Обсяг реалізованої продукції за січень-травень 2004 року склав 420 млн.грн., що становить 14,1% від обсягів по Київській області.

За січень-червень 2004 року обсяг промислового виробництва збільшився на 57,5% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. 

За І півріччя 2004 року в порівнянні  з відповідним періодом минулого року підприємствами міста збільшено виробництво автошин  на 57,4%, в тому числі  для легкових автомобілів на 47,2%,  накладок і колодок гальмових – 14,3%,  книжково-журнальної продукції – 64,2%, конструкцій і виробів збірних залізобетонних -48,8%, цегли будівельної -24,6%, оснастки технологічної -13,5 %, меблів –  49,85, газопальникові пристрої – 20,7% , крупа гречана – 18,3% , неформові вироби – 9,7% та інше.

В мiстi працюе 4 транспортних пiдприемства по перевезенню  вантажiв та 2 підприемства пасажирського транспорту (автобусний та тролейбусний парки). Розвинуто мережу приватних пiдприемств по  перевезенню пасажирiв.
  
Незважаючи на економiчнi труднощi  наше  мiсто  росте  i  розвиваеться. 

В І півріччі  2004 року в місті Б.Церква побудовано  житла  загальною площею більше 17 тис. кв. метрів. В тому числі  2 багатоповерхових будинки на 161 квартиру  та 20  індивідуальних житлових будинків. Всього введено  в дію в І півріччі 2004 року :  27 магазинів загальною площею 3274,6 кв.м., 5 кафе загальною площею майже 800 кв.м., 4 перукарні, 5 офісів,  2 зали гральних автоматів, банк, 5 складських приміщень загальною площею більше 2 тис.кв.м.,  картонажний цех, 2 автозаправочні станції  потужністю  680 заправок на добу, очисні споруди, зливну станцію, ательє, салон краси, профілакторій по збереженню і обслуговуванню автотранспорту та киснева станція. 

Поступово знижуеться безробiття, зростае попит на  квалiфiкованих працiвникiв.
Не залишаються без уваги i соцiально незахищенi верстви  населення.
Пiдпpиємства  мiста мають iноземнi iнвестицii на суму бiльше 26,9 млн.долаpiв США.
       
Суб`єкти господарювання міста за 2003 рік здійснювали зовнішньо-торгівельні операції з партнерами 51 країною світу.  Продукцiя промислових  пiдприемств  мiста  експортуеться  в  краiни близького та далекого зарубiжжя, в т.ч.  Австрiю,  Нiмеччину,   Словакiю, Польщу, Iспанiю, Угорщину, Литву,  Росiю  та  iншi.  Серед   продукцii, що експортуеться є: шини, каучук, машини та устаткування та механізми, феритовi вироби, цукор,  швейнi   вироби, борошно тощо. 

Мiсто пiдтримує взаемовигiднi партнерськi вiдносини  з  мiстами  побратимами Польщі, Бiлорусiї, Грузiї, Литви.Copyright © Все права защищены.
Дата публикации: 30-08-2004
(3952 прочтений)

[ Вернуться назад ]


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.03 секунды и 3 запросов к БД за 0.00096 сек.
Memory usage: 547 576. Peak memory usage: 786 432