Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


Біла Церква

Програма державного молодіжного житлового кредитування
Сім`я та молодь
 
 


Програма державного молодіжного житлового кредитування

 

З 2000 року в місті розпочато кредитування будівництва житла для молоді, в тому числі і за рахунок міського бюджету. Рішенням виконавчого комітету  Білоцерківської  міської ради від 30.09.03р. № 294   затверджена Програма  забезпечення молоді м. Біла Церква житлом на період до 2012 р. Завдяки дії даної Програми близько  500 молодих сімей протягом  10 років  матимуть змогу отримати власне житло. На обліку на отримання кредиту на сьогодні перебуває понад 200 молодих громадян. 21 молода сім`я отримала державний кредит на будівництво житла, а перші  4 сім`ї  вже вселилися у власні квартири, найближчим часом ще 4 молоді сім`ї відсвяткують своє новосілля, отримавши свідоцтво на право власності.   

 На сьогоднішній день для реалізації Програми житлового кредитування з державного фонду виділено близько 1,5 млн. грн., з міського – близько 200 тис. грн., з них у 2004 році відповідно 200 тис. грн. та 20 тис. грн.


Затверджено
рішенням  виконавчого комітету
Білоцерківської міської ради
від 30.09.03 р. № 294

Програма
забезпечення молоді м. Біла Церква житлом
на період до 2012 року


 

1. Загальні положення.

Програма забезпечення молоді міста Біла Церква житлом на період до 2012 року створена відповідно до Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2002 р. № 1089, до Київської обласної програми забезпечення молоді житлом на період до 2012 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 01.2003 р. № 06-ХХІV, і визначає основні заходи забезпечення житлом молодих громадян міста.
Розв`язання проблеми забезпечення житлом молоді насамперед повинно сприяти зняттю соціальної напруги в місті, пов`язаної з недостатнім забезпеченням житлом, покращенню демографічної ситуації, запобіганню розвитку міграційних процесів, спонуканню молоді до легалізації та підвищення рівня особистих доходів, підтримці будівельної галузі та досягненню максимальної ефективності використання бюджетних коштів при забезпеченні громадян житлом.


2. Мета та основні завдання.

Метою Програми є реалізація в місті Біла Церква державної молодіжної політики в частині розв`язання житлової проблеми шляхом створення сприятливих умов для розвитку молодіжного будівництва.
Основними завданнями Програми є:
- вжиття заходів до розширення обсягів будівництва житла для молоді міста;
- залучення до будівництва житла особистих коштів громадян;
- розвиток   довгострокового   кредитування    на      будівництво (реконструкцію) та придбання житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян, залучення з цією метою додаткових позабюджетних джерел фінансування;
- сприяння здешевленню вартості житла за рахунок добудови об`єктів незавершеного будівництва.
3. Джерела та обсяги фінансування.

 Цією програмою передбачається на період до 2012 року здійснювати інвестування у будівництво ( реконструкцію ) та придбання житла для молоді шляхом надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам за рахунок коштів міського бюджету з поетапним залученням додаткових джерел фінансування ( додаток ).
 Обсяги фінансування заходів Програми за рахунок коштів міського бюджету встановлюються Білоцерківською міською радою з урахуванням попередніх результатів їх виконання та залучення додаткових джерел згідно із законодавством.

4. Порядок формування кредитних ресурсів.

 1. Головний розпорядник коштів під час формування показників проекту бюджету подає до міського фінансового управління бюджетний запит про обсяг коштів, необхідних для надання кредитів та їх обслуговування на  наступний бюджетний період.
 2. Міське фінансове управління під час формування проекту бюджету передбачає кошти для надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво ( реконструкцію ) або придбання житла та їх обслуговування у розмірі 6 відсотків кредитних ресурсів окремим рядком відповідно до бюджетного запиту, поданого головним розпорядником коштів.
 3. Головний розпорядник коштів розробляє та подає до міського фінансового управління виконавчого комітету Білоцерківської міської ради затверджений в установленому порядку кошторис відповідно до бюджетного призначення, встановленого рішенням міської ради про бюджет міста на поточний рік.
 4. Головний розпорядник доручає координацію робіт, пов`язаних з виконанням Програми регіональному відділенню державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в м. Біла Церква.
 5. Головний розпорядник коштів повідомляє регіональне відділення Державного фонду в м. Біла Церква про обсяги коштів, передбачені в міському бюджеті для надання кредитів.
 6. Головний розпорядник перераховує кошти на рахунки регіонального відділення Державного фонду, відкриті в органах Державного казначейства у м. Біла Церква, на підставі угоди.
 7. Кредитні угоди укладаються регіональним відділенням Державного фонду з кандидатами на отримання кредитів у межах обсягів кредитних ресурсів після фактичного перерахування коштів на відповідні рахунки регіонального відділення Державного фонду в м. Біла Церква.
8. Умови надання, порядок оформлення та повернення кредиту за рахунок коштів міського бюджету застосовувати згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року № 584 „Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво ( реконструкцію ) житла” та іншими нормативними актами щодо її виконання.

5. Очікувані результати.

Виконання Програми сприятиме розв`язанню житлових проблем молоді, поліпшенню демографічної ситуації, дасть змогу добудувати об`єкти незавершеного будівництва та задовольнити потребу в покращенні житлових умов 470-500 молодим сім`ям м. Біла Церква.

6. Основні заходи.

1. Щорічно під час формування показників проекту бюджету на наступний рік подавати пропозиції фінансовому управлінню щодо обсягів коштів, необхідних для надання кредитів та виконання заходів Програми.

     відділ у справах сім`ї та молоді;
     регіональне відділення Державного фонду
      сприяння молодіжному житловому
      будівництву в м. Біла Церква ( за згодою )

      2004-2012 роки

 2. Вжити заходів щодо поліпшення житлових проблем студентських сімей, які проживають у гуртожитках, та забезпечення житлом молодих спеціалістів, які одержали направлення на роботу.

     відділ у справах сім`ї та молоді;
     регіональне відділення Державного фонду
      сприяння молодіжному житловому
      будівництву в м. Біла Церква ( за згодою );
      відділ квартирного обліку та розподілу
      житлової площі

      постійно

 3. Вжити відповідних заходів щодо виділення ділянок регіональному відділенню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в м. Біла Церква під будівництво житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян.

      управління містобудування і архітектури

      2010-2012

 4. Надати дві земельні ділянки по вул. Гризодубової для індивідуальної забудови молодим сім`ям.

      управління містобудування і архітектури;
      відділ земельних ресурсів

      IV квартал 2003 р.

 5. Підготувати та внести пропозиції регіональному відділенню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в м. Біла Церква щодо изначення критеріїв забезпечення житлом соціально незахищених верств населення, зокрема багатодітних молодих сімей, молодих сімей з дітьми – інвалідами.

     відділ у справах сім`ї та молоді;
     регіональне відділення Державного фонду
      сприяння молодіжному житловому
      будівництву в м. Біла Церква ( за згодою )

      постійно

 6. З метою здешевлення житла для молоді вивчити питання щодо передачі до власності територіальної громади м. Біла Церква відомчих гуртожитків для їх реконструкції та перепланування під житло.

      управління житлово-комунального
      господарства; управління містобудування         і архітектури; відділ квартирного обліку          та розподілу житлової площі

      до 2006 р.

 7. Виділити земельну ділянку на території міста для будівництва житлового будинку для молоді з урахуванням інноваційних форм територіальної інтеграції та соціотехнополісів з метою оптимального використання і нарощення інтелектуального та творчого потенціалу молоді в місті, її соціального становлення і самореалізації.
  
      управління містобудування і архітектури;
      регіональне відділення Державного фонду
      сприяння молодіжному житловому
      будівництву в м. Біла Церква ( за згодою );
      відділ земельних ресурсів

      до 2006 р.

  Керуюча справами виконкому   Т.М. Драчова
Додаток
до Програми забезпечення молоді
м. Біла Церква житлом
на період до 2012 року

Прогнозні обсяги фінансування
Програми забезпечення молоді м. Біла Церква житлом на період до 2012 року.

 
Джерело залучення коштів
Прогнозні показники за роками, тис. грн.
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
Бюджет міста
150,0
200,0
250,0
270,0
300,0
270,0
250,0
200,0
150,0
100,0
Інші джерела
800,0
1200,0
1700,0
1800,0
2000,0
2200,0
2500,0
2800,0
3500,0
4200,0
Кошти від повернення кредитів
0,5
1,5
2,5
4,0
6,0
9,0
12,0
15,0
18,0
20,0
Особисті кошти позичальників
100,0
150,0
200,0
220,0
250,0
300,0
350,0
400,0
500,0
600,0
РАЗОМ:
1050,0
1551,1
2152,5
2294,0
2556,0
2779,0
3112,0
3415,0
4168,0
4920,0
Кількість сімей новоселів
18-29
26-29
36-40
40-44
43-48
47-52
52-55
57-69
70-73
82-85


КОНСУЛЬТАЦІЙНА ДОВІДКА


1. Право на отримання кредиту мають:

- сім`я, в якій чоловік та дружина віком до 30 років включно, або неповна сім`я, в якій мати ( батько ) віком до  30 років включно має неповнолітніх дітей ( дитину );
-  одинокі молоді громадяни віком до 28 років включно;
   Відповідно до „ Положення про порядок надання довготермінових кредитів молодим сім”ям та одиноким молодим громадянам на будівництво(реконструкцію) житла” ,  затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.0501р № 584 кредит надається  за таких умов:
- перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, або наявності у кандидата, що проживає у сільській місцевості та потребує поліпшення  житлових умов, відповідних документів на право будівництва ( реконструкції ) індивідуального житла;
- підтвердження кандидатом своєї платоспроможності;
- внесення кандидатом на свій особистий рахунок, що відкривається регіональним відділенням Фонду в банку-агенті, першого внеску в розмірі не менш 6 відсотків передбаченої вартості будівництва ( реконструкції ) житла.
  Зазначену суму кандидат вносить двома частинами:
- на момент укладення кредитної угоди – не менш як половину цієї суми, а також кошти на страхування в період будівництва ( реконструкції ) житла, виходячи із загальної суми внесків позичальника;
-  під час остаточних розрахунків протягом 10 днів після отримання в бюро технічної інвентаризації технічного паспорта з урахуванням фактичної площі збудованого ( реконструйованого ) житла – решту коштів.
  Кандидат для отримання кредиту на будівництво ( реконструкцію ) індивідуального будинку в сільській місцевості, крім зазначених документів, подає будівельний паспорт, виданий місцевими органами архітектури, проектно-кошторисну документацію, затверджену в установленому порядку.
  У разі подання кандидатом або позичальником документів, що містять неправдиві відомості, вони несуть відповідальність в порядку, передбаченому законодавством.

  2. Кредит надається молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво ( реконструкцію ) житла терміном до 30 років. Термін надання кредиту обчислюється з дати укладення кредитної угоди.

  Наданий позичальнику кредит може бути погашений достроково.

  3. Розмір кредиту визначається регіональним відділенням Фонду, виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім`ї та додатково 20 кв. метрів на сім`ю ( далі – нормативна площа ), вартості будівництва ( реконструкції ) житла за цінами, що діють на час укладення угоди, та витрат на страхування в період будівництва ( реконструкції ) житла. При цьому розрахункова вартість 1 кв. метра житла не повинна перевищувати його середньої вартості, що склалася в регіоні відповідно до даних Держбуду.
  Розмір кредиту, що надається позичальнику для  будівництва ( реконструкції ) індивідуального будинку та господарських приміщень у сільський місцевості, може бути збільшений на 30 відсотків суми, обчисленої відповідно до нормативної площі.
  У разі перевищення нормативної площі та/або розрахункової вартості будівництва ( реконструкції ) житла, встановленої кредитною угодою, позичальник протягом п`яти днів після укладення угоди сплачує за власний рахунок вартість будівництва ( реконструкції ) понаднормативної площі житла та/або різницю між фактичною вартістю житла і вартістю, встановленою кредитною угодою, а також додаткові витрати на страхування.

  4. Позичальник, який не має дітей, сплачує кредит з відсотковою ставкою у розмірі 3 відсотки річних суми зобов`язань за кредитом; позичальник який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом; позичальникові, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов`язань за кредитом; позичальникові, який має трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов`язань за кредитом.
  Якщо у складі сім`ї позичальника сталися зміни, які дають йому право на отримання зазначених пільг, він подає регіональному відділенню Фонду відповідну заяву та документи встановленого зразка. Що підтверджують такі зміни. На підставі цих документів до кредитної угоди вносяться зміни із зазначенням обсягів щоквартальних платежів за кредитом і відсотків за користування ним.
  Пільги за користування кредитом надаються позичальнику з дати подання вищезазначених документів.
  Позичальникові, який проживає у збудованому ( реконструйованому ) за рахунок кредиту індивідуальному будинку в сільській місцевості, за умови його постійної роботи у сільськогосподарському виробництві, на  підприємствах переробної та інших галузей агропромислового комплексу, що функціонують у сільській місцевості, в соціальній сфері села та органах місцевого самоврядування на селі, крім зазначених пільг, погашається 25 відсотків суми наданого кредиту.

  5. Платежі за користування кредитом вносяться в порядку, визначеному кредитною угодою, щокварталу не пізніш як 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
  Розмір щоквартального платежу з погашення кредиту та відсотків за користування ним визначається регіональним відділенням Фонду шляхом ділення суми кредиту на кількість кварталів терміну надання цього кредиту з урахуванням вищезазначених пільг.

  За просрочені платежі з позичальника стягується пеня у розмірі, встановленому кредитною угодою.


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ.

1. Анкета ( заповнюється в Рег. Відділенні ).
2. Довідка про перебування на квартирному обліку.
3. Довідка про склад сім`ї ( форма 3 ).
4. Довідка з місця роботи.
5. Довідки про платоспроможність сім`ї.
   ( за останні 12 місяців, помісячно )

6. Листи-клопотання з місця роботи.
7. Копії паспортних даних.
   ( 1,2 сторінка прописки – ксерокопії )
8. Копії довідок про присвоєння індефікаційного номеру ( ксерокопії )..
9. Копії свідоцтва про народження ( ксерокопії ).
10. Копія свідоцтва про шлюб ( ксерокопії ).


ЗРАЗОК ЛИСТА-КЛОПОТАННЯ.

Вих. № ____ від ____   


  Директору регіонального
          відділення Державного
          фонду сприяння
          молодіжному житловому
          будівництву в Київській
          області
          Вітеру М.К.

     Шановний Максиме Кононовичу!

  ____________________________________________________ звертається до Вас з клопотанням про
   ( назва підприємства ) 
надання пільгового довготермінового державного кредиту на будівництво
 житла для молодої сім`ї______________________________________________
       ( прізвище, ім`я, по батькові )
характеризується по робті____________________________________________


  Керівник     ______________ ( П.І.Б.)

Copyright © Все права защищены.
Дата публикации: 28-08-2004
(8930 прочтений)

[ Вернуться назад ]


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.09 секунды и 3 запросов к БД за 0.00105 сек.
Memory usage: 1 071 864. Peak memory usage: 1 310 720