Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


Біла Церква

Біла Церква – місто добра
Управління соціального захисту населення
Білоцерківської міської ради
 


Біла Церква – місто добра


Міська влада у своїй діяльності визначила головним своїм пріоритетом перетворення Білої Церкви на місто Добра.

Головним критерієм такого визначення, на думку міського голови Г.В.Шуліпи є те, наскільки захищеними відчувають тут себе  жителі міста.

Організована відділами Білоцерківського міського  управління соціального  захисту населення   робота,  сприяє вирішенню соціальних проблем незахищених верств населення,  насамперед ветеранів війни і праці, пенсіонерів і інвалідів, дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей, малозабезпечених громадян і тим самим здійснює свій внесок в комплексне розв`язання проблем бідності, зменшення її масштабів та підвищення  рівня життя населення міста.

Управління соціального захисту населення, як основний відповідальний орган міської ради за виконання соціальних програм у місті,  координує роботу усіх причетних до цього управлінь,  вiддiлiв i служб міської ради i виконавчого комітету та підприємств,  установ i організацій  міста  усіх форм власності i господарювання, громадських формувань соціального спрямування, релігійних громад тощо.

Міська Комплексна програма „Турбота” є доповненням до міських заходів по виконанню державних програм соціального захисту різних верств населення.
Особисту, щоденну участь у реалізації міської комплексної програми  "Турбота" бере  міський  голова    Г.В. Шуліпа (це розгляд заяв, звернень, матеріальна підтримка багатодітних сімей, інвалідів, ветеранів, Чорнобильців).
Завдяки зусиллям міської влади по реалізації програми "Турбота" у 2004 році  надано всебічну грошову, матеріальну,  побутову i медичну допомогу ветеранам  війни  i  праці,    пенсіонерам  i  інвалідам, дiтям-сиротам, дітям з багатодітних i неповних сімей,  малозабезпеченим громадянам міста.
Крім матеріальної допомоги, вшануванню ветеранів війни  i  праці, сімей загиблих воїнів, шанобливого відношення  до  пристарілих  та iнвалiдiв,  до багатодітних сімей слугували заходи по  проведенню Новорічних ранків,  Різдвяних свят,  60 річниці визволення міста від фашистських загарбників, Дня захисника Вітчизни,  Міжнародного жіночого дня,  Дня Чорнобильської трагедії,  Пасхальних  свят, Дня Перемоги, Дня молоді,  Міжнародних днів захисту дітей,  людей похилого вiку,  iнвалiдiв та інших соцiально-значимих дат, відзначенню ювілярів, участь ветеранів у виховній, патріотичній роботі.
В місті стало традицією проводити Новорічні ранки для дітей з багатодітних сімей та дітей-сиріт, а для людей похилого віку – Різдвяні та Пасхальні обіди.
Зокрема на Різдвяні свята були організовані благодійні обіди, на які були запрошені 700 малозабезпечених ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів. На ці цілі було затрачено 14507 гривень.

Вшановуючи День Перемоги, з рук міського голови ветерани війни, Герої Радянського Союзу одержали паспорти на газові прилади (газові котли, газові плити, колонки) та сто паспортів на лічильники холодної та гарячої води. Всі газові прилади і лічильники на протязі травня місяця встановлені безкоштовно в квартирах ветеранів.
З коштів міської програми „Турбота” на придбання газових приладів виділено 7907 гривень, лічильників гарячої та холодної води – 11756 гривень.
500 ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали безкоштовно продуктові набори на загальну суму 7963 гривні.
На урочисті заходи по відзначенню 59-річниці були закуплені солодощі на суму 854 гривні з послідуючим врученням їх ветеранам війни, також була надана грошова допомога на суму 1700 гривень.

Не залишилися поза увагою міського голови Г.В. Шуліпи вдови, чоловіки яких захищали Батьківщину. Так до Дня скорботи – 22 червня, трьомстам вдовам були виділені продуктові пайки на суму 6 тисяч гривень. 
Ветеранам війни та праці з коштів Програми виділено 22320 гривень для придбання слухових апаратів.
Щорічно програма „Турбота” передбачає до 100 тис. гривень на закупівлю овочів для малозабезпечених громадян міста ( по 20 кг картоплі, 5 кг цибулі, 5 кг буряка, 5 кг моркви – загальна вартість пайка 57 гривень).
Не обділені увагою Програми і діти-сироти. Дітям-сиротам випускникам 9-11 класів для придбання одягу на випускні вечори (вручення відбулося в Органному залі) було виділено 8 тис. гривень. Для проведення святкових заходів до Дня захисту дітей було виділено 7150 гривень.
Неабиякою популярністю користується юридичний консультативний пункт створений при Територіальному Центрі, де ветерани війни, праці та малозабезпечені громадяни можуть безкоштовно одержати юридичну консультацію.

Для тяжкохворих, малозабезпечених ветеранів війни і праці, пенсіонерів, багатодітних сімей ведеться підписка на місцеві газети „Громадська думка” та „Замкова гора” по 500 примірників на загальну суму 9 тисяч гривень.

Для інвалідів УТОГа, з коштів міського бюджету по програмі „Турбота” здійснено передплату газети „Наше життя” на суму 459 гривень.
Для 36 інвалідів УТОСу частково оплачені кошти за встановлення та користування телефоном на суму 2364 гривень. Обладнано звуковими пристроями світлофори на перехресті біля виробничого приміщення УТОС, на ці цілі виділено 11640 гривень. Ведуться підготовчі роботи по обладнанню звуковими пристроями світлофорів на перехресті вулиць П.Запорожця та Павліченко.

У місті створено банк одягу i взуття з подальшою видачею  його нужденним у міському Центрі соцдопомоги "Злагода".

В місті працює ветеранська аптека.

109 iнвалiдiв  та  ветеранів війни i праці отримали безкоштовно санаторно-курортні путівки.

Безкоштовно здійснюється протезноортопедична допомога інвалідам. Повністю вирішене    питання    надання    інвалідам крiсел-колясок, засобів пересування, протезування. У нас не має проблем з засобами пересування та протезування.

У місті діють 29 громадських організацій, товариств i фондів соціального спрямування, які опікують  iнвалiдiв, дiтей-сирiт, дітей з неповних та багатодітних сімей, ветеранів війни i праці. Ці організації також одержують фінансову підтримку з міського бюджету, тільки за окремим кошторисом.
Дійсно, за наполегливих зусиль міського  голови  зріс внесок підприємств, установ i організацій  усіх  форм  власності i господарювання до виконання програми  "  Турбота". 

Особливої подяки заслуговують колективи ЗАТ „Росава”, ВАТ „Росава”, ВАТ „Інтер-ГТВ”, ВАТ „ГТВ”, КП „Білоцерківбуд”, КП „Хлібокомбінат”, КП „Комбінат хлібопродуктів, ВАТ „Трібо”, ЗАТ „Ферокерам”, АБО „ЕКО”, завод „ЗБК”, „Київоблводоканал”, КП „Книжкова фабрика”, ВАТ „МЖК-БУД”, Білоцерківський державний центр стандартизації, метрології та сертифікації, УВП „УТОГ”, „УТОС” та багато інших.

Позитивними  i  результативними   заходами    по    вирішенню соціальних питань слугують  регулярні  зустрічі  міського  голови Г.В. Шуліпи з ветеранами війни i праці, інвалідами,  багатодітними сім`ями. По результатам зустрічей приймаються конкретні  рішення з соціальних питань, що сприяє покращенню життя бiлоцеркiвцiв.
Близько половини пенсіонерів міста мають змогу приробляти до своєї невеликої пенсії: обробляють городи, так на часткову оплату обробітку земельних ділянок (городів) ветеранським організаціям, товариству інвалідів „Фенікс”, організації багатодітних сімей „Ладушка”, Білоцерківській спілці ветеранів Афганістану виділено з коштів Програми 10 тисяч гривень. Займаються вирощуванням овочів i фруктів, реалізацією виробленої в домашньому господарстві продукції,  вирощених  кролів, птиці тощо, ремісництвом, рукоділлям,  репетиторством, надають медико-соціальні послуги, доглядають дітей та хворих,  виконують громадські роботи по благоустрою міста.

На 10  тисяч  дітей  виплачується  державна  допомога.  Надаються i iншi соціальні послуги по яких відсутня заборгованість – виплачено вчасно.
В першу чергу адресної соціальної  підтримки  заслуговують малозабезпечені ветерани війни i праці, громадяни похилого  вiку, інваліди, дiти-сироти, діти з неповних та багатодітних сімей. На виконання Указу Президента України Л. Кучми від 5.05.2004р. проводиться публічне обговорення проекту Концепції забезпечення адресного надання пільг окремим категорія громадян.

Допомога з коштів по програмі „Турбота” надається адресно з урахуванням матеріально-побутового та сімейного стану і не тільки матеріально, а й в моральному плані :

  • це участь усіх громадських організацій в міських заходах – Різдвяні свята, День захисника Вітчизни, святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня, свята Великодня, Міжнародного дня людей похилого віку, Дня інвалідів;
  • безкоштовне отримання квитків до театру, Органного залу та інші;
  • відзначення Дня інвалідів – культурна програма реалізовується самими інвалідами.

Щорічно проводяться змагання з таких видів спорту як шахи, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт, армрестлінг, перетягування канату за програмою міської спартакіади, приуроченої Міжнародному Дню інвалідів. У змаганнях беруть участь представники підприємств УВП УТОГ, УВП УТОС, „Фенікс” школи-інтернати для глухих дітей, спец. школи № 19, центру „Шанс”.

В зв`язку з підготовкою до відзначення 60-ти річчя визволення України від фашистських загарбників особлива увага буде приділена ветеранам війни та  іншим  малозабезпеченим громадянам міста – розроблена Програма. На це i спрямовується міська комплексна  програма  „Турбота” на 2004 рік.
Завдяки зусиллям міської влади, особисто міського голови  Г.В. Шуліпи по реалізації програми „Турбота” з січня по 15 серпня 2004 року надано всебічну грошову, матеріальну, побутову і медичну допомогу ветеранам війни і праці, пенсіонерам і інвалідам, дітям-сиротам, дітям з багатодітних  і неповних сімей, малозабезпеченим громадянам міста на загальну суму 270 тисяч гривень.

Нужденні громадяни нашого міста постійно одержують понад державні гарантії соціального захисту та всебічну допомогу.


Copyright © Все права защищены.
Дата публикации: 26-08-2004
(7005 прочтений)

[ Вернуться назад ]


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.05 секунды и 3 запросов к БД за 0.00162 сек.
Memory usage: 809 720. Peak memory usage: 1 048 576